Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

با حضور دکتر ولایتی رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه مراسم معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

تصویر مطلب مراسم معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شدمراسم معارفه دکتر محمدمهدی طهرانچی به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی، عصر یکشنبه 28 مرداد با حضور رئیس هیات موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی، معاونین و تعدادی از اعضای دفتر هیات امنا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در ابتدای این مراسم دکتر ولایتی با تسلیت شهادت امام محمد باقر(ع)، ضمن تشکر از زحمات یک سال گذشته دکتر فرهاد رهبر، برای دکتر محمدمهدی طهرانچی به عنوان منتخب هیات امنا آرزوی توفیق کرد.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی در مسیر تحولات مثبت قرار دارد، تاکید کرد: باید روحیه امید و تحول خواهی را بین اساتید و دانشجویان تقویت کرد و در جهت اجرای سیاست هایی که از ابتدا به عنوان محور اصلی فعالیت ها اعلام شده است، اعم از ارتقای کیفی برنامه ها و آموزش ها، شفافیت، استفاده از ظرفیت ها، جذب نخبگان، توجه به مناطق محروم، اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و ... گام برداشت.

دکتر ولایتی با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگ ترین دانشگاه حضوری جهان بازوی قدرتمند علمی برای نظام جمهوری اسلامی محسوب می شود، گفت: این دانشگاه قادر است در حل مسائل و مشکلات کشور در کنار سایر ارکان نظام فعالیت کرده و در جهت توسعه و پیشرفت کشور و مواجهه با مشکلات و تنگناها و ارائه راه حل های مناسب و کارآمد، گام های اساسی بردارد.

دکتر ولایتی دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی را سرمایه های کشور قلمداد کرد که با مدیریت کارآمد و انقلابی می توانند زمینه ساز تمدن سازی اسلامی شوند.

در این جلسه دکتر محمدمهدی طهرانچی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی نیز ضمن تشکر از حسن اعتماد دکتر ولایتی و اعضای هیات امنا گفت: امیدواریم بتوانیم با سرمایه حمایت اعضای هیات امنای دانشگاه و همراهی تمامی مدیران، کارکنان، اعضای هیات علمی و دانشجویان، حرکت رو به جلوی دانشگاه آزاد اسلامی را سرعت بخشیم.

دکتر طهرانچی همچنین از زحمات دکتر فرهاد رهبر طی یک سال گذشته تشکر کرد و گفت: مدیریت اصولگرا خدمت محور است نه شخص محور و سال گذشته کلیه اعضای هیات امنا و بنده به دکتر رهبر رأی دادیم، امسال نیز کلیه اعضای هیات امنا و دکتر رهبر به این حقیر اعتماد کردند.

وی با تشریح برنامه های پیش بینی شده برای مدیریت دانشگاه در دوره جدید با اشاره به تاکیدات، دیدگاه ها و نظرات ارزشمند و جدی رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی در ارتباط با تحول بخشی به فعالیت های دانشگاه، افزود: توجه به ارتقای سطح کیفی، فعالیت ها و استفاده از توان و ظرفیت بی نظیر دانشگاه در مسیر پیش رو، با جدیت دنبال خواهد شد.

دکتر طهرانچی با تاکید بر توجه به تحصیلات تکمیلی به عنوان موتور محرک دانشگاه مسئله محور و برنامه محور، افزود: گذار از مفهوم دانشگاه به دانش شهر در خلق تمدن نوین اسلامی با هسته نرم تحول علوم انسانی در مرکز و علوم و فناوری های نوین در پیرامون باید در دستور کار قرار گیرد، ضمن اینکه توجه به دوره کارشناسی به عنوان پایه ای ترین بخش آموزش عالی در ایجاد اشتغال دانش بنیان نیز یکی از رئوس اصلی برنامه هاست.

وی همچنین با بیان اینکه باید به سمت چابک کردن تصمیمات در حوزه مدیریت استانی پیش رفت، گفت: توجه به رسالت های اجتماعی دانشگاه از برنامه های اساسی در دوره جدید خواهد بود.
در پایان این جلسه، حکم سرپرستی توسط دکتر ولایتی رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی به دکتر طهرانچی اعطا شد.

شما اینجا هستید: خانه اخبار و رويدادها با حضور دکتر ولایتی رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه مراسم معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد